Hailey Bieber harron 'sytjenat', zbulon gjoksin - Bota Sot
Hailey Bieber harron 'sytjenat', zbulon gjoksin

Bota e Yjeve

Hailey Bieber harron 'sytjenat', zbulon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 10 janar 2020 Në ora: 18:08
Hailey Bieber

Justin Bieber sapo u rikthye në muzikë, me 4 janar duke sjellë këngën e tij Yummy.

Dhe Hailey Bieber duket se ishte zhytyr në këngën e bashkëshortit të tij, teksa u pa të enjten në Los Angelos.

23 vjeqarja ishte parë me një shoqe në Beverly Hills./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat