Fotot mahnitëse të Alessandra Ambrosio në plazh - Bota Sot
Fotot mahnitëse të Alessandra Ambrosio në plazh

Bota e Yjeve

Fotot mahnitëse të Alessandra Ambrosio në plazh

Nga: Bota sot Më: 10 janar 2020 Në ora: 18:14
Alessandra Ambrosio

Ajo është një supermodele ikonike e cila është e njohur për pistat e saj.

Dhe Alessandra Ambrosio dukej mahnitëse kur u shfaq në plazh në Punta Del Este në Uruguaj të enjten.

Ish modelja e Victoria Secret tregoj trupin e saj të përsosur me bikine të holla./BS

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat