Chloe Ferry bokserja me gjoksin jashtë - Bota Sot
Chloe Ferry bokserja me gjoksin jashtë

Bota e Yjeve

Chloe Ferry bokserja me gjoksin jashtë

Nga: Bota sot Më: 10 janar 2020 Në ora: 18:34
Chloe Ferry

Ajo po punon fuqishëm për të mbajtur trupin e saj të përsosur.

Dhe Chloe Ferry e vërtetoj se nuk do të ndikonin pushimet që ta ndalonin atë të mbahej në formë, gjatë një seance kickboksi gjatë pushimeve në Tajlandë.

Ylli 24 vjeqar i Geordie Shore u shfaq me pantollona të shkurtër dhe dorëza boksi./BS

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat