Kimberley Garner vishet me bikine - Bota Sot
Kimberley Garner vishet me bikine

Bota e Yjeve

Kimberley Garner vishet me bikine

Nga: Bota sot Më: 11 janar 2020 Në ora: 18:38
Kimberley Garner

Ajo një yll televiziv u shndërrua në një stiliste të suksesshme.

Dhe Kimberley Garner dëshmoj se është më e mira reklamë për markën e saj, pasi pozoj si një modele kohët e fundit.

Ylli televiziv tregoj figurën e saj të bujshme me veshje dy pjesëshe të bardha./BS

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat