Pas një viti, çifti i njohur ribashkohet sërish - Bota Sot
Pas një viti, çifti i njohur ribashkohet sërish

Bota e Yjeve

Pas një viti, çifti i njohur ribashkohet sërish

Më: 12 janar 2020 Në ora: 20:13
Foto ilustrim

Ata u kapën ‘mat’ nga paparacët.

Zayn e Gigi u ndanë për herë të fundit në nëntor të vitit 2018, shkruan DailyMail.

Mirëpo si duket kjo nuk zgjati më shumë se një vit dhe tani janë në krahët e njëri-tjetrit sërish.

Çifti i ribashkuar u panë të shtunën në mbrëmje në New York, ndërsa ata dolën për të festuar ditëlindjen e Zayn me motrën e Gigit, Bella Hadid, nënën e tyre Yolanda Hadid, si dhe me ta ishte shqiptarja Dua Lipa.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat