Ndryshimi drastik i Genta Ismajlit, kështu dukej në fillimet e para të karrierës - Bota Sot
Ndryshimi drastik i Genta Ismajlit, kështu dukej në fillimet e para të karrierës

Bota e Yjeve

Ndryshimi drastik i Genta Ismajlit, kështu dukej në fillimet e para të karrierës

Më: 13 janar 2020 Në ora: 14:36
Genta

Genta Ismajli ka pësuar ndryshim drastik.

Këngëtarja Genta Ismajli ndër vite është njohur si person atraktiv e cila edhe ka arritur suksese në muzikë.

Tani vazhdon akoma të pëlqehet nga publiku por kohët e fundit nuk ishte edhe aq aktive sikur më parë.

Genta tani ka ndryshuar edhe statusin dhe po e shijon lidhjen e dashurisë mirëpo ka ndryshuar shumë edhe nga pamja.

Në disa foto të vjetra Genta duket krejt ndryshe, e në ato të realizuara së fundmi vihet re ndryshimi drastik.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat