Katie Price nuk 'ngopet' nga gjoksi i saj - Bota Sot
Katie Price nuk 'ngopet' nga gjoksi i saj

Bota e Yjeve

Katie Price nuk 'ngopet' nga gjoksi i saj

Nga: Bota sot Më: 15 janar 2020 Në ora: 20:49
Katie Price

Ajo arriti në Britani të Madhe të hënën pasi u përshendet nga një pushim në Tajlandë.

Dhe Katie Price u sigurua që të shfrytëzoj sa më shumë kohën e saj të pushimit, duke treguar figurën e saj të tonifikuar me bikine të verdha./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat