Rita Ora e zhveshur në vaskë - Bota Sot
Rita Ora e zhveshur në vaskë

Bota e Yjeve

Rita Ora e zhveshur në vaskë

Nga: Bota sot Më: 16 janar 2020 Në ora: 20:06
Rita Ora

Ajo po i mban fansat e saj të freskët gjatë udhëtimit të saj në SHBA, ku ajo ka qenë duke punuar në fushatën e re për këpucët me Deichmann.

Dhe Rita Ora duket se ende po shijon pushimin e saj, ashtu sic e publikoj në Instagram një moment nga një vaskë relaksuese.

Ajo u shfaq e zhveshur me rroba banjo neoni në imazhin e një rrushi./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat