Francesca Allen shumë 'e nxehtë' në plazh - Bota Sot
Francesca Allen shumë 'e nxehtë' në plazh

Bota e Yjeve

Francesca Allen shumë 'e nxehtë' në plazh

Nga: Bota sot Më: 16 janar 2020 Në ora: 20:40
Francesca Allen

Ajo ka kaluar kohën në Tajlandë me disa shoqe nga Love Island.

Dhe Francesca Allen ngriti temperaturat të mërkurën, kur u shfaq me bikine gjatë një fotoshotingu.

Fashionista 24 vjeqare tregoj figurën e saj të mrekullushme me bikinet dy pjesëshe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat