Me të brendshme joshëse, seksbomba britanike i lë fare pak vend imagjinatës

Bota e Yjeve

Me të brendshme joshëse, seksbomba britanike i lë fare pak vend imagjinatës

Më: 17 janar 2020 Në ora: 19:56
Demi Rose

Falë pozave të saj provokuese dhe sensuale, ka arritur që në profilin e saj në “Instagram” të grumbullojë plot 12.2 milionë ndjekës. Shifër kjo që dita ditës vetëm vjen duke u rritur.

Është fjala për modelen britanike, Demi Rose, e cila duket se nuk e ka aspak problem që të ndajë me fansat e saj poza ku eskpozon format bombastike.

Së fundmi, 24-vjeçarja seksi ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me një palë të brendshmesh të zeza mjaft të vogla për format e saj trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Well? @johnnycinematic ❣️

A post shared by Demi Rose 🌹 (@demirosemawby) on

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat