Demi Rose me poza 'seksi' - Bota Sot
Demi Rose me poza 'seksi'

Bota e Yjeve

Demi Rose me poza 'seksi'

Nga: Bota sot Më: 18 janar 2020 Në ora: 18:07
Demi Rose

Ajo është duke udhëtuar kudo nëpër botë pas ndarjes nga DJ Chris Martinez.

Dhe Demi Rose dukej e bujshme derisa tregoj kthesat e saj me rroba banjo seksi, gjatë një fotosesioni në Bali.

Bukuroshja e lindur në Birminghm u shfaq me veshje një pjesëshe dhe një kapele të gjerë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat