Emily tregon se është natyrale, zbulon një fotografi si 14-vjeçare!

Bota e Yjeve

Emily tregon se është natyrale, zbulon një fotografi si 14-vjeçare!

Më: 19 janar 2020 Në ora: 14:18
Emily Ratajkowski

Modelja e njohur ndërkombëtare, Emily Ratajkowski, së fundmi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, si 14 vjeçare, duke dëshmuar se trupi i saj është natyral.

Ratajkowski fillimisht u njoh në të gjithë botën pasi ishte pjesë e videoklipit muzikor Rob Blurred Lines, të Robin Thicke dhe ishte pjesë e reklamave.

Ajo në fotografinë e publikuar ka shkruar : “Kam dashur të ju tregoj njerëzve këtë fotografi si 14 vjeçare, për të dëshmuar se trupi im është natyral.”

Image
Emily Ratajkowski


Kujtojmë që ajo është ndër modelet më të bukura dhe më të kërkuara nga kompanitë e mëdha. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat