Lumturia i lexohet në sy, gazetarja e sportit xhiro me bebin e porsalindur - Bota Sot
Lumturia i lexohet në sy, gazetarja e sportit xhiro me bebin e porsalindur

Bota e Yjeve

Lumturia i lexohet në sy, gazetarja e sportit xhiro me bebin e porsalindur

Më: 20 janar 2020 Në ora: 07:27
Vilma Masha

Bukuroshja dhe gazetarja e sportit, Vilma Masha, u bë nënë për herë të parë pak javë më parë.

Por me sa duket, ajo pëlqen xhirot me bebin e saj më shumë sesa të qëndrojë brenda.

Dhe ashtu duke shëtitur me karrocë, është fotografuar nga paparazzi ynë. Vilma duket mjaft në formë, edhe pse sapo ka lindur vajzën e saj.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat