Jennifer Lopez e mbushur me diamante - Bota Sot
Jennifer Lopez e mbushur me diamante

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez e mbushur me diamante

Nga: Bota sot Më: 20 janar 2020 Në ora: 09:26
Jennifer Lopez

Ajo është shfaqur mahnitëse nëpër eventet e ndryshe në Hollivud këtë vit.

Dhe të dielën, Jennifer Lopez nuk zhgënjeu përsëri me zgjedhjen e saj në Guild Aëards në Los Angelos.

Ajo jo vetëm që zgjodhi një fustan të mrekullushëm, por u shfaq me diamante me vlerë 9 milionë dollarë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat