Rihanna tregon të brendshmet "seksi" për Shën Valentin - Bota Sot
Rihanna tregon të brendshmet "seksi" për Shën Valentin

Bota e Yjeve

Rihanna tregon të brendshmet "seksi" për Shën Valentin

Nga: Bota sot Më: 20 janar 2020 Në ora: 09:33
Rihanna

Ajo po bën tifo për gamën e saj të re të veshjeve të brendshme për Shën Valentin.

Dhe Rihanna të dielën tregoj edhe njëherë foto seksi të figurës së saj mahnitëse, me veshjet dy pjesëshe.

Këngëtarja tregoj figurën e saj të jashtëzakonshme ne serinë e saj të re Savage X Fenty muajin e ardhshëm./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat