Të gjithë sytë nga Bella Hadid, sfilon pa reçipeta në “Javën e Modës në Paris” - Bota Sot
Të gjithë sytë nga Bella Hadid, sfilon pa reçipeta në “Javën e Modës në Paris”

Bota e Yjeve

Të gjithë sytë nga Bella Hadid, sfilon pa reçipeta në “Javën e Modës në Paris”

Më: 22 janar 2020 Në ora: 11:13
Bella Hadid

Bella Hadid dukej mahnitëse me xhaketë dhe pantallona të bardhë në sfilatën e Alexandre Vauthier në “PFW”.

Ajo ka qenë duke pushtuar pasarelat e modës gjatë “Javëve Ndërkombëtare të Modës”, shkruan DailyMail.

Bella Hadid së fundi ka sfiluar për koleksionn pranverë/verë 2020 “Haute Couture” të Alexandre Vauthier gjatë Javës së Modës në Paris”, të martën”.

Supermodelja, 23 vjeçe, la pak vend përi magjinatën teksa sfiloi e veshur me një kostum të bardhë.

Ajo kishte veshur një palë pantallona të gjera, në të cilët tregoi figurën e përsosur, ndërsa sipër mbante veshur vetëm xhaketë, pa reçipeta.

Më pastaj, ajo në këtë sfilatë veshi një fustan dhe dukej mahnitëse. 

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat