Bella Hadid zbulon shumë nga trupi i saj - Bota Sot
Bella Hadid zbulon shumë nga trupi i saj

Bota e Yjeve

Bella Hadid zbulon shumë nga trupi i saj

Nga: Bota sot Më: 22 janar 2020 Në ora: 20:08
Bella Hadid

Ajo është duke kryesuar pistën në disa nga prezantimet e profilit më të lartë të Paris Haute Couture Fashion Week.

Dhe Bella Hadid, mori edhe njëherë vëmndjen kur ajo dhe motra e saj superodele, Gigi u larguan nga hoteli i tyre./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat