Shoqja e Kim Kardashian në shoqërinë e Tyga-s

Bota e Yjeve

Shoqja e Kim Kardashian në shoqërinë e Tyga-s

Nga: Bota sot Më: 22 janar 2020 Në ora: 20:17
Larsa Pippen

Larsa Pippen u pa duke kaluar kohën me ish të dashurin e Kylie Jenner, Tyga në festën e Abyss By Abby të mërkurën në West Hollywood.

Dyshja dukeshin shumë miqësor dhe të qetë derisa mbajtën edhe një distancë të sigurtë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat