Kim Kardashian pozon me filtera - Bota Sot
Kim Kardashian pozon me filtera

Bota e Yjeve

Kim Kardashian pozon me filtera

Nga: Bota sot Më: 22 janar 2020 Në ora: 20:27
Kim Kardashian

Të martën Kim Kardashian zbuloj se po bashkëpunon me Nordstrom për të sjellë në dyqan markën e saj të jashtëzakonshme Skims.

Dhe disa orë më vonë, ajo publikoj disa imazhe me filtra me aplikacionin me flutura./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat