Demi Rose sërish tregon 'hiret' e zhveshur - Bota Sot
Demi Rose sërish tregon 'hiret' e zhveshur

Bota e Yjeve

Demi Rose sërish tregon 'hiret' e zhveshur

Nga: Bota sot Më: 22 janar 2020 Në ora: 20:34
Demi Rose

Ajo rrallë herë është parë e mbuluar.

Dhe Demi Rose u shfaq edhe njëherë me stilin e saj të zakonshëm kur mori pjesë në Burning Man Festival me një seri pamjesh të ëmbla.

Modelja 24 vjeqare dhuroj stile të ëmbla me veshje me briletë diamantesh duke treguar pasuritë e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat