North në gjurmët e mamit Kim, premisa për të qenë ikonë mode në të ardhmen

Bota e Yjeve

North në gjurmët e mamit Kim, premisa për të qenë ikonë mode në të ardhmen

Më: 24 janar 2020 Në ora: 08:26
North West

 

North West ka qenë gjithmonë e destinuar të bëhet një ikonë e modës.

Në vitin 2014, u përfol se ajo kishte një stilist të saj (ajo ishte vetëm 16 muajsh në atë kohë), pozoi për kopertinën e saj të parë të revistës në moshën 5 vjeç dhe ka përvojë në pasarela. Madje ajo ofron këshilla falas për stilin edhe për miqtë e saj.

Veshjet e North, nga setet e saj të shumta të xhupave deri në pantallonat e shkurtra, janë gjithmonë të dobishme pasi ajo ka akses në të gjithë stilistët më të mirë në botë dhe një nga ndjekëset e para në linjat e veshjeve të mamit dhe babit.

Image
North West

Ylli i vogël e di se çfarë funksionon për një vajzë 6 vjeçare dhe është një fashioniste e certifikuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat