Kush e refuzoj Jennifer Anistonin?

Bota e Yjeve

Kush e refuzoj Jennifer Anistonin?

Nga: Bota sot Më: 24 janar 2020 Në ora: 21:06
Jennifer Aniston

Ajo ishte ndër mysafiret e para të ftuara të Ellen para 17 vjetve dhe tani ajo do të pres si mysafire në emisionin e saj shoqen e saj të dashur.

Jennifer Aniston po priste me ftesë Ellen DeGeneres në emisionin e saj të premten, ndërsa Ellen prenetendoj se duhet të shkonte në DMV./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat