Naomi Campbell më elegante se kurrë

Bota e Yjeve

Naomi Campbell më elegante se kurrë

Nga: Bota sot Më: 24 janar 2020 Në ora: 21:17
Naomi Campbell

Ajo është një supermodele më të mëdha të botës që ka ecur për brendet e Jean Paul Gaultier dhe Chanel.

Dhe Naomi Campbell dukej sërish se ishte në modë gjatë ndejës me miqtë në The Nice Guy të premtën

Supermodelja dhe aktivistja, 49 vjeqare shkëlqeu me një fustan të guximshëm dhe një pallto kafe./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat