Nuk ka më dyshime, Jessie J dhe Channing Tatum sërish bashkë - Bota Sot
Nuk ka më dyshime, Jessie J dhe Channing Tatum sërish bashkë

Bota e Yjeve

Nuk ka më dyshime, Jessie J dhe Channing Tatum sërish bashkë

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2020 Në ora: 18:14
Jessie J dhe Channing Tatum

Ata më të vërtetë janë bashkë përsëri.

Channing Tatum dhe Jessie J kanë bërë paraqitjen e parë bashkë në MusiCares Person Of The Year duke nderuar Aerosmith në Los Angeles të premten.

Jessie 31 vjeqare u shfaq me një fustan silver duke nxjerrë njërën këmbë jashtë me një ndarje fustani./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat