Vetëm një javë pas ndarjes, Vanessa Hudgens gjen dashurinë e re?

Bota e Yjeve

Vetëm një javë pas ndarjes, Vanessa Hudgens gjen dashurinë e re?

Nga: Bota sot Më: 25 janar 2020 Në ora: 18:31
Vanessa Hudgens

Po flitet se ajo është duke u takuar me lojtarin e NBA pasi ata janë parë duke drekuar bashkë të martën.

Dhe tani duket se Vanessa Hudgens dhe dashuria e saj e re Kyle Kuzma 24 vjeqar janë duke u takuar, pas ndarjes së saj nga Austin Butler./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat