Aktorja në edicion të pazakontë: Eksperimenton me modën

Bota e Yjeve

Aktorja në edicion të pazakontë: Eksperimenton me modën

Më: 26 janar 2020 Në ora: 23:21
Foto ilustrim

Aktorja Margot Robbie edhe njëherë na kënaqi me kombinimin e saj të veshjeve.

Në stilin e saj, ajo vazhdoi të bënte edicione të pazakonta të modës në tapetin e  kuq.

Në premierën e filmit të saj të ri ‘The Birds of Prey’, aktorja tërheqëse u shfaq në një xhingël të bardhë të thjeshtë, e cila nuk është shumë e zakonshme kur bëhet fjalë për premierat dhe momentet festive. Por Margot, si gjithmonë, ishte në gjendje të ndihmonte copa të tjera veshjesh për ta bërë atë të dukej e denjë për tapetin e kuq.

Ajo e bëri këtë duke kombinuar një bluzë pa mëngë me një fustan të pazakonshëm. Më konkretisht, ajo kishte dy fustane. Një fustan i zi, mbi të cilin ishte edhe një fustan i shkurtër me tufa dhe pupla.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat