Chrissy Teigen në qendër të vëmendjes, falë fustanit të mrekullushëm - Bota Sot
Chrissy Teigen në qendër të vëmendjes, falë fustanit të mrekullushëm

Bota e Yjeve

Chrissy Teigen në qendër të vëmendjes, falë fustanit të mrekullushëm

Nga: Bota sot Më: 27 janar 2020 Në ora: 09:42
Chrissy Teigen

Ata janë qifti më i ëmbël i shoubizit.

Dhe të dielën, Chrissy Teigen dhe John Legend u shfaqën edhe njëherë në tapetin e kuq në Grammy në Los Angeles.

Modelja dhe këngëtarja u shfaq me veshje asimetrike dhe ishte në qendër të vëmendjes falë fustanit të saj ngjyrë portokalli./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat