Lana Del Rey bleu fustanin e saj të Grammy Awards 2020 në qendër tregtare - Bota Sot
Lana Del Rey bleu fustanin e saj të Grammy Awards 2020 në qendër tregtare

Bota e Yjeve

Lana Del Rey bleu fustanin e saj të Grammy Awards 2020 në qendër tregtare

Më: 28 janar 2020 Në ora: 16:17
Lana Del Rey

Lana Del Rey është parë shpesh në veshjet e stilistëve Gucci, Altuzarra dhe Vivienne Westwood, në tapetin e kuq, por për Grammy 2020, ajo bëri një zgjedhje tjetër.

“Unë kisha një fustan tjetër, por isha me të dashurin tim qendër tregtare që ai të blej një rrip. Unë e pashë këtë fustan dhe e doja atë”.

Këngëtarja 34 vjeçare zbuloi për fustanin e saj në një intervistë për “Entertainment Tonight”. “Pra, kjo është një veshje e minutës së fundit”.

Ajo prapë siguroi që pamja të ishte e përsosur përpara se të shkonte në Staples Center, për ceremoninë.

“E kam qepur këtu,” tha ajo, duke treguar në mes të saj.

Image
Lana Del Rey me te dashurin
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat