Kendall Jenneri, e dëshmon se është një nga modelet më të bukura, në botë

Bota e Yjeve

Kendall Jenneri, e dëshmon se është një nga modelet më të bukura, në botë

Më: 6 shkurt 2020 Në ora: 13:44
Kendall Jenner

Në bazë të linjave të saj trupore dhe bukurisë që e karakterizon, padyshim se Kendall Jenner është një nga modelet më të njohura dhe më të bukura në botë.

Ajo është shumë e kërkuar nga kompanitë më të mëdha të modës e të bukurisë.

Një vajzë e gjatë 1.79 m, një gjatësi kjo ideale për të qenë modele, e gërshetuar edhe me bukurinë që ka, Kendall ka bashkëpunuar me agjencitë më të njohura të modës si “The Society Menagement” apo “Elite Model Menagement”.

Image
Kendall Jenner

Së fundmi ajo ka pozuar e veshur vetëm në të brendshme, duke vënë në pah linjat e saj trupore.

Ajo edhe njëherë e ka dëshmuar se jo rastësisht është një nga modelet më të bukura dhe më ‘hot’ në botë.

Image
Kendall Jenner
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat