Kështu uron Rita Ora, Shën Valentinin

Bota e Yjeve

Kështu uron Rita Ora, Shën Valentinin

Nga: Bota sot Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 19:02
Rita Ora

Rita Ora ka pranuar se i është nënshtruar një terapie dhe tregon se është koha për t'u relaksuar dhe shëruar.

Këngëtarja 29 vjeqare shfaqi në Instagram disa fotografi me kartat e Ditës së Shën Valentinit./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat