Bikinet e kuqe ia tregojnë trupin e bukur modeles

Bota e Yjeve

Bikinet e kuqe ia tregojnë trupin e bukur modeles

Nga: Bota sot Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 19:18
Kayleigh Morris

Ajo mori një famë të madhe gjatë paraqitjes së saj në shoun Ex On The Beach.

Dhe Kayleigh Morris ishte në qendër të vëmendjes kur u shfaq në plazhet e Portugalisë.

Ajo tregoj figurën e saj me bikine të kuqe derisa qëndronte nën rrezet e diellit./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat