Jennifer Lopez shfaqet 'seksi' në pasqyrë

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez shfaqet 'seksi' në pasqyrë

Nga: Bota sot Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 09:45
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez dukej e qetë dhe e rimbushur ditën e diele.

Ajo duket se kishte shijuar një ditë në banjë, ndërsa ju tregonte fansave të saj një selfie në pasqyrë me bikine të bardha dhe flokët e tërhequr lartë.

Ylli 50 vjeqar tregoj rezultatet e punës së saj duke treguar trupin e tonifikuar në një banjo luksoze./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat