Bleona Qereti vazhdon të tregojë linjat atraktive trupore nga xhirimet e klipit të ri

Bota e Yjeve

Bleona Qereti vazhdon të tregojë linjat atraktive trupore nga xhirimet e klipit të ri

Më: 19 shkurt 2020 Në ora: 11:15
Bleona Qereti

Këngëtarja Bleona Qereti është në përgatitje e sipër të projektit të saj më të ri muzikor.

Kënga e saj e re titullohet “Haters” dhe do të publikohet më datë 1 mars edhe me klip.

Këto ditë, këngëtarja ka kryer xhirimet e klipit, në të cilin është shfaqur mjaft atraktive dhe provokuese.

Disa nga fotografitë e prapaskenave, ajo i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

E veshur me një kostum të shkurtër prej argjendi, Bleona dukej e shkëlqyer teksa bënte për vete fansat me dukje ne saj.

Këngëtarja e cila jeton dhe vepron në ShBA vazhdon të jetë në top formë dhe hsumë e komentuar nga fansat për paraqitjet e saj atraktive.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat