Modelja Kendall Jenner, gjysmë e zhveshur në fotosesionin e fundit - Bota Sot
Modelja Kendall Jenner, gjysmë e zhveshur në fotosesionin e fundit

Bota e Yjeve

Modelja Kendall Jenner, gjysmë e zhveshur në fotosesionin e fundit

Më: 19 shkurt 2020 Në ora: 22:30
Kendall Jenner

Kendall Jenner është një nga modelet më të njohura dhe më të kërkuara në botë.

Kjo falë bukurisë dhe formave të saj trupore, që i mundësojnë asaj të jetë ndër modelet më të dalluara.

Së fundmi 24-vjeçarja është shfaqur në numrin e 18-të të revistës Garage, duke pozuar gjysmë e zhveshur, ku dukej mjaft joshëse.

Supermodelja amerikane edhe njëherë e ka dëshmuar se është një nga modelet më ‘hot’ në botë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat