Elizabeth Hurley, magjepëse në bikinet vjollcë

Bota e Yjeve

Elizabeth Hurley, magjepëse në bikinet vjollcë

Nga: H.O. Më: 24 shkurt 2020 Në ora: 08:16
Elizabeth Hurley

Ajo është lidhur shumë me veshjet e larjes, sa që po dizajnon veshje luksoze.

Dhe Elizabeth Hurley dukej senzacionale me bikine ngjyrë vjollcë në një foto të shpërndarë në faqen e saj të dielën.

Modelja qëndronte përballë ujit të kaltër duke veshur një nga dizajner e saj që merrnin shumë vëmendje./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat