"Mbretëresha e Xhunglës" shfaqet në bikine

Bota e Yjeve

"Mbretëresha e Xhunglës" shfaqet në bikine

Nga: H.O. Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 09:05
Jacqueline Jossa

Ajo është kurorëzuar si Mbretëresha e Xhunglës pas pjesëmarrjes së saj në I'm A Celeb.

Dhe Jacqueline Jossa kishte veshur bikine ngjyrë të gjelbërt kur ajo u shfaq me një make-up glamuroz, për një fotosesion në Mallorca të hënën me një ekip profesionistësh.

Ajo më pas ndau prapskenat e fotosesionit duke sjellë pamjet para dhe pas transformimit të saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat