Jay-Z me të bijën në lojën e Lakers - Bota Sot
Jay-Z me të bijën në lojën e Lakers

Bota e Yjeve

Jay-Z me të bijën në lojën e Lakers

Më: 9 mars 2020 Në ora: 12:10
JayZ dhe vajza e tij

Reperi Jay-Z u pa i buzëqeshur teksa e shoqëronte vajzën e tij Blue Ivy për të parë Los Angeles Lakersat, në LA Clippersat të dielëen në Staples Center.

Gjatë lojës u pa se reperi, 50 vjeç, kishte vënë krahun rreth vajzës së tij 8- vjeçare, derisa ishin ulur për të përcjellë ndeshjen e klubit të njohur të NBA-së, LA Lakersat.

Vajza e saj me një stil të veçantë, me flokët e saj gërsheta, përkrah reperit morën vëmendjen e mediave rozë dhe të publikut.

Ata u panë së bashku, pa nënën e Blue Ivyt, Beyoncen derisa brohorisnin për ekipin e tyre të pëlqyer.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat