Modelja me linjat "vrasëse", ja si është veshur - Bota Sot
Modelja me linjat "vrasëse", ja si është veshur

Bota e Yjeve

Modelja me linjat "vrasëse", ja si është veshur

Nga: H.O. Më: 13 mars 2020 Në ora: 21:23
Draya Michele

Ajo është e njohur për linjat e saj 'vrasëse' dhe aftësitë e modelimit.

Dhe Draya Michele shfaqi veshjen e saj në një takim biznesi këtë javë në Los Angeles në Kaliforni.

Ylli televiziv dukej bukur në një korse të bardhë dhe xhinse./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat