Rita Ora tregon se është e fiksuar pas këtij aktori, por janë vetëm shok - Bota Sot
Rita Ora tregon se është e fiksuar pas këtij aktori, por janë vetëm shok

Bota e Yjeve

Rita Ora tregon se është e fiksuar pas këtij aktori, por janë vetëm shok

Nga: H.O. Më: 13 mars 2020 Në ora: 21:46
Rita Ora

Ajo u fotografua duke lënë shtëpinë e saj me Joey Essex në ndejën 24 orëshe gjatë javës së kaluar, me një grup të miqve të famshëm.

Dhe Rita Ora ka pranuar se është e fiksuar me ish yllin e Toëie dhe i pëlqën mënyra se ai aktron dhe flet.

Ndërsa Rita dhe Joey kanë sqaruar se nuk kanë asgjë mes tyre se sa shok, ka treguar ajo për Jamie Theakston dhe Amanda Holden./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat