Demi Rose tregon të pasmet me fustanin e tejdukshëm - Bota Sot
Demi Rose tregon të pasmet me fustanin e tejdukshëm

Bota e Yjeve

Demi Rose tregon të pasmet me fustanin e tejdukshëm

Nga: H.O. Më: 14 mars 2020 Në ora: 21:19
Demi Rose

Ajo rregullisht i freskon 13.3 milionë ndjekësit e saj me pamje të ndryshme.

Dhe Demi Rose edhe njëherë ngriti temperaturat të premten në mbrëmje, kur ndau një snap të hutuar në Instagram.

Modelja 24 vjeqare i la pak vend imagjinatës kur shfaqi pamjen e saj të poshtme në një fustan të tejdukshëm./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat