Jennifer Lopez edhe njëherë thekson të pasmet - Bota Sot
Jennifer Lopez edhe njëherë thekson të pasmet

Bota e Yjeve

Jennifer Lopez edhe njëherë thekson të pasmet

Nga: H.O. Më: 16 mars 2020 Në ora: 08:58
Jennifer Lopez

Ajo gjithmon i ka dhënë prioritet mbajtjes së formës së trupit të saj.

Dhe Jennifer Lopez tregoj linjat e saj me një bluzë të zezë të shkurtër kur u shfaq në Los Angelos të dielën.

Diva 50 vjeqare theksoj të pasmet e saj të famshme kur doli me të fejuarin e saj Alex Rodriguez./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat