E heq stresin me divorcit me foto 'seksi' - Bota Sot
E heq stresin me divorcit me foto 'seksi'

Bota e Yjeve

E heq stresin me divorcit me foto 'seksi'

Nga: H.O. Më: 16 mars 2020 Në ora: 09:06
Courtney Stodden

Courtney Stodden ndau një foto të re për të treguar pamjen e re të flokëe të saj.

25 vjeqarja ndau kështu një foto të saj, nje selfie duke treguar flokët e saj të shkurtëra dhe bionde.

Ajo është ndarë nga aktori 59 vjeqar Doug Hutchison, dukë shkruar kështu: "Gjithë ky stres dhe jam e divorcuar. Vetëm flokët e mija tani do të ndreqin shpirtin e kësaj zonje"./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat