Elsa Pataky, shijon ëndrrën australiane - Bota Sot
Elsa Pataky, shijon ëndrrën australiane

Bota e Yjeve

Elsa Pataky, shijon ëndrrën australiane

Nga: H.O. Më: 16 mars 2020 Në ora: 09:12
Elsa Pataky

Gruaja e Chris Hemsworth, Elsa Pataky, është duke jetuar ëndrren australiane.

Aktorja spanjolle mori tre fëmijët, Idia Rose, Tristan dhe Sasha në rezidëncën e tyre rreth 20 milionë dollarëshe në Byron Bay të premten.

Elsa 43 vjeqare dukej një profesionte e veshur me rroba uji./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat