Foto nga shtrati, Dua Lipa tregon si po e kalon ‘karantinën’ - Bota Sot
Foto nga shtrati, Dua Lipa tregon si po e kalon ‘karantinën’

Bota e Yjeve

Foto nga shtrati, Dua Lipa tregon si po e kalon ‘karantinën’

Nga: H.O. Më: 17 mars 2020 Në ora: 09:47
Dua Lipa

Edhe Dua Lipa po i ndjek këshillat e të qëndruarit mbyllur pas situatës së krijuar në gjithë botën, për shkak të virusit koronavirus.

Ajo ka publikuar një foto e shtrirë dhe e zhveshur në shtrat, derisa thotë se kështu po e kalon ditën e tretë të izolimit./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat