Kelly Brook nuk izolohet nga koronavirusi - Bota Sot
Kelly Brook nuk izolohet nga koronavirusi

Bota e Yjeve

Kelly Brook nuk izolohet nga koronavirusi

Nga: H.O. Më: 19 mars 2020 Në ora: 19:55
Kelly Brook

Ajo kohët e fundit është kthyer në shtëpi nga shëtitja e saj romantike në Maldive me të dashurin Jeremy Parisi.

Dhe Kelly Brook vërtetoj se ajo është kthyer sërish ne stilin e saj të përditshëm kur doli nga radioja e saj Heart FM Drivetime me Jason King në Londër të enjten pasdite./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat