Edhe Kim Kardashian kontribuon kundër koronavirusit - Bota Sot
Edhe Kim Kardashian kontribuon kundër koronavirusit

Bota e Yjeve

Edhe Kim Kardashian kontribuon kundër koronavirusit

Nga: H.O. Më: 20 mars 2020 Në ora: 12:48
Kim Kardashian

Linja e veshjeve të Kim Kardashian është duke kontribuar në luftën për koronavirus.

Ylli televiziv ka marr vendim që në koleksionin e saj të pambukut, nga data 23 mars, 20% shkojnë për luftën kundër këtij virusit,  COVID19.

Ky fond siguron gjëra themelore për fëmijët dhe familjet e prekura nga virusi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat