Pilulat për të pasme si të Kim Kardashian, po rrezikojnë jetën tuaj - Bota Sot
Pilulat për të pasme si të Kim Kardashian, po rrezikojnë jetën tuaj

Bota e Yjeve

Pilulat për të pasme si të Kim Kardashian, po rrezikojnë jetën tuaj

Nga: H.O. Më: 20 mars 2020 Në ora: 14:20
Kim Kardashian

Femrat duke kërkuar pilula për të pasur të pasme si Kim Kardashian mund të rrezikoj jetën e tyre, ka paralajmëruar një ekspert i lartë.

Një gamë e produkteve janë të disponueshme në internet që pretendojnë se arrijnë madhësinë dhe plotësine e të pasmeve tuaja./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat