Kim Kardashian ka një dhuratë të ëmbël për gjyshen e saj - Bota Sot
Kim Kardashian ka një dhuratë të ëmbël për gjyshen e saj

Bota e Yjeve

Kim Kardashian ka një dhuratë të ëmbël për gjyshen e saj

Nga: H.O. Më: 22 mars 2020 Në ora: 16:40
Kim Kardashian

Gjyshja e Kim Kardashian, Mary Jo Campbell, 85 vjeqarja ka qenë në izolim muajin e kaluar për shkak të koronavirusit.

dhe Kim Kardashian vendosi që në ditën e gjyshes së saj t'i dërgoj asaj disa ëmbëlsira./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat