Lauren Goodger 'maskohet' në rrugë - Bota Sot
Lauren Goodger 'maskohet' në rrugë

Bota e Yjeve

Lauren Goodger 'maskohet' në rrugë

Nga: H.O. Më: 22 mars 2020 Në ora: 16:50
Lauren Goodger

Lauren Goodger ishte kritikuar nga punëtorët e NHS për kundërshtimin e urdhrave të qeverisë për të qëndruar në shtëpi dhe duke përdorur koronavirusin për të bërë deklarata të modës.

Ish ylli i Toëie mori reagime nga punonjësit e shërbimit shëndetësor, pasi ndau një foto personale, me një maskë për fytyrë kur doli jashtë në Essex./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat