Kim Kardashian 'shtrëngon' të pasmet me këtë veshje

Bota e Yjeve

Kim Kardashian 'shtrëngon' të pasmet me këtë veshje

Nga: H.O. Më: 23 mars 2020 Në ora: 08:15
Kim Kardashian

Kur Kim Kardashian debutoj me veshjet e saj gjatë Paris Fashion Week në fillim të këtij muaji, fansat pyesinin se si i kishte shtrënguar ajo linjat e saj.

Dhe në episodin e së enjtes të Keeping Up With The Kardashians, shikuesit më në fund kanë parë Kim duke sakrifikuar rehatinë e saj për stilin, në një veshje të Balmain./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat